170/560R14 Hankook Ventus Z210
Felni szélesség: 5,5″-7,0″. Javasolt: 6″.
Teljes átmérő: 566 mm.
Teljes szélessége: 177 mm.
Futófelület szélessége: 170 mm.
Futófelület mélysége: 5,7 mm.